,

Fishe Aux 1500mm – Earldom


500L

FISHE AUX  1500mm – EARLDOM

Lidhni çdo pajisje  muzikore me audio 3.5 mm në sistemin audio të makinës,kasetofon, bokse apo pajisjet e tjera audio.

Jep audio me cilesi te larte te zerit, te qarte dhe tingull pa humbje.

Dazjn ultra të hollë me lidhje dhe ruajtje të lehtë, shume rezistent ndaj perthyerjeve.

Nuk keni pse te hiqni kasen e telefonit pasi ky model fishe vjen me nje dizenjo ultra te holle qe nuk krijon probleme apo veshtiresi ne vendosje.

Material me mbeshtjellje te forte shume rezistente qe nuk ngaterrohet apo keputet. Koke e rrumbullaket qe pershtatet mjaft mire me smartphonen tuaj.

Ky kabëll audio AUX Mashkull në Mashkull EARLDOM 3.5 mm është gjerësisht i pershtatshem me shumicën e pajisjeve me prizë 3.5 mm

Mbrojtje superiore ndaj korrozionit dhe zvogëlon në mënyrë efektive humbjen e sinjalit.

Krijuar me material rezistent, i lartë në cilësi dhe i qëndrueshëm në përdorim.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: fishe- Aux-1500mm Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat