,

Fishe karikimi e shpejte Awei CL-115T

Awei

800L

FISHE KARIKIMI E SHPEJTE AWEI CL-115T

Karikimi i shpejte dhe transferimi i te dhenave.

Dizajni i bute i fishes se rrumbullaket PVC eshte ndertuar per t’i bere balle cdo perdredhjeje, shtrirjeje ose renieje.

Gjatesi e fishes 1000m me shpejtesi te larte transmetimi.

Me tre shtresa mbrojtese, te cilat do ta mbrojne ne menyre efektive telefonin tuaj nga mbingarkimi dhe qarku i shkurter.

Specifikat :

-Funksioni: karikimi + transmetimi i te dhenave

-Rryma: 2.4A

-Materiali: ABS

-Per Type C/Micro usb/Lightning


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300052 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Fisha

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat