, , ,

Fishe Karikimi – R17 Type C


250L

FISHE KARIKIMI – R17 TYPE C

Kabell karikuesi i shpejtë  Type C R17.

Interface USB Type-C me cilësi të lartë.

E pajtueshme me: OPPO Realme 6, Realme 6 Pro, Reno 4/ 4 Pro/3/ 3 Pro/ 5 Pro/ Realme 3 Pro, OPPO Find X, OPPO Reno Z, OPPO R17 Pro.

Kjo fishe karikimi universal eshte e  pajtueshme me të gjithë telefonët Android të ndërfaqes Type-C.

Mbështet deri në 5A / 4V

Material rezistent me cilësi të lartë

Gjatësia e kabllit: 100cm

I pajtueshëm me telefonin Realme dhe pajisjet USB-C

I sigurt dhe i qëndrueshëm

Fisha mund të përdoret për të karikuar të gjithë telefonat e disponueshëm Realme, si dhe smartphone të tjerë, tableta dhe pajisje me ndërfaqen e karikimit USB-C.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Fishe Karikimi - R17 Type C Kategori: , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat