-23%
,

Fishe USB HDMi – High Speed Cable 2m ne shitje – Bli Online

HDMI

  • Fishe HDMi multifunksionale.
  • Mundeson pamje me ngjyra ta gjalla dhe audio te paster.
  • Me rezistence dhe qendrueshmeri te larte.
  • Instalohet shpejte dhe thjeshte me paisjet elektronike.
  • Pershtatet me portat HDMi.

990L 1,290L

FISHE USB HDMI  2 M

Në përputhje të plotë me HD për të siguruar nivelin më të lartë të cilësisë së sinjalit.

Mbështet rezolucionin 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p dhe 3D.

Dolby True HD dhe DTS-HD Master Audio i rrjedhshëm.

Mbështet plotësisht funksionin 3D mbi HDMI

Te perbere prej ari dhe nje veshje najloni.kabull hdmi 2m blerje online iBuy al

Sherben per lidhjen e dy paisjeve audio-video me porta HDMi.

Transmeton te dhena dixhitale audio me cilesi super te larte dhe mbeshtet mbrojtjen e permbajtjes HDCP.

SPECIFIKAT

Kabell HDMi.

I qendrueshem ndaj korrozionit .

Imazhe me rezolucion super kualitativ..

Transmeton tinguj me rezolucion te larte.

Pershtatet me te gjitha pajisjet HDMI .

Bli me vetebesim dhe siguri vetem ne iBuy.al

SKU: fishe-HDMI-2m Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

HDMI

LLoji

Fish HDMI

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat