,

Fitness – Elastic Rope – Litar elastik per aktivitet fizik


 • Permasat : 1.2 m
 • Peshe : 500 g
 • Lidhje metalike dhe plastike
 • Teper rezistente ndaj terheqjeve
 • Ofron siguri dhe qendrueshmeri

1,890L

LITAR ELASTIK PER USHTRIME

Litari eshte nje pajisje e rendesishme perpersonal qe jane te apasonuar pas palestres edhe pas aktivitve te ndryshme sportive ku ju duhet te kryejn ushtrime. Me kete litar elastik me shume funksione ju do te keni zgjidhjen tuaj me te mire.

LITAR PER TA PERDORUR NE FITNESS

Me kete litar ju mund te stimuloni muskujt tuaj, e ne te njejten menyre do keni nje trup te tonifikuar. Me nje perbereje me 5 litare me madhesi te ndryshme ku secili perkon me nje peshe te caktuar ku mund t’i rregulloni sipas deshires tuaj.

Kjo pajisje eshte e perbere me unaza kembesh, shtrengim dere, doreza dhe nje cante per ti ruajtur te gjitha   produktet te cilat mund t’ju japin rezultate shume efektive.

Me kete litar ju do keni nje trup te bukur edhe te tonifikuar.

SPECIFIKAT

 • Materiali: TPE
 • Madhesia: 1.2 m
 • Pesha: 500 g
 • Lidhje metalike
 • Me rezistence te larte
 • I sigurt dhe i qendrueshem
 • Shton intesitetin e levizjeve

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-0019 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Llastik

color

Black, Green, Red, Yellow

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat