, ,

French Fries Cutter – Prerese patatesh manuale

As Seen on TV

890L

FRENCH FRIES CUTTER – PRERESE PATATESH MANUAL

Mënyrë e shpejtë dhe e thjeshtë për të përgatitur patate të skuqura të shijshme në shtëpi. 

Mjet unik për gatimin në shtëpi . Prerese prej celiku e pandryshkshme, e qëndrueshme dhe rezistente.

PRERESE PERIMESH MANUALE 

Kuzhina është një nga dhomat më të rëndësishme të mbledhjes në shtëpi, prandaj ju duhen enët dhe pajisjet e duhura të kuzhinës për të krijuar një atmosferë tërheqëse.

Pavarësisht nëse krijoni vakte për një familje të madhe ose po gatuani për dy persona , ne ofrojmë gjithçka që ju nevojitet për të krijuar një vakt të përsosur.

Prisni patatet menjëherë në formë kubike gati per skuqje. Bërë nga plastike e trashë me tehe të mprehta çeliku inox që rrëshqasin nëpër patate.

Produkt shumëfunksional per kuzhinën me dizajn inovativ. Eshte e thjeshte ne perdorim, me menyre manuale pa nevojen e shpenzimit te energjise elektrike.

Me nje cmim ekonomik, perfitoni kete pajisje duke punuar në mënyrë efikase dhe duke kursyer kohë.

Gjithashtu fale prereseve te mprehta dhe rezistente mund të përdoret për të prerë çdo perime tjetër. 

Materiali: Plastik dhe çelik inox shume rezistent.

Madhësia: 12.5 x 9.5cm

 


Bli lire dhe mire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010014 Kategori: , ,
brands

As Seen on TV

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat