, , ,

Gemei Hair Straightener – GM 2932


GEMEI HAIR STRAIGHTENER – GM 2932

Piaster per floke te drejta, shpejte dhe lehte.

Përdor teknologjinë turmalinë duke siguruar rezultate fantastike për të gjitha llojet e flokëve.

Ndërsa ngrohësi i tij PTC premton ngrohje të shpejtë deri në 200 gradë celsius në vetëm 30 sekonda.

Fale dizajnit te saj shume praktik, eshte perfekte per ta marre me vete ne udhetimet tuaja.

Mbani floket e drejta dhe  të buta edhe kur udhëtoni me Drejtuesin e Flokëve Gemei GM-2932.

Karakteristikat kryesore

Piaster Gemei për flokë te drejte

Teknologjia turmalinë

Ngrohësja PTC nxehet shpejt për 30 sekonda

Dizajn kompakt, praktik për udhëtime

Specifikimet

Lloji i produktit: Drejtues flokësh

Temperatura maksimale: 200 gradë

Përmasat: 21.5 x 2.6 x 3cm

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat