,

Gemei Hair Trimmer – Makine rroje Profesionale


SPECIFIKA

 • Me tehe titani
 • Ideal per qimet e hundes dhe veshit
 • Me flete te dyfishte
 • Detajues preciz
 • Modaliteti TURBO
 • 3 koka per rregullimin e mjekres: 3,6 dhe 10 mm
 • I sigurt per femijet
 • Koha e karikimit:

2,200L

Gemei GM 580 – Hair Trimmer

Gemei Hair Trimmer – Makine rroje Profesionale

 • Makine rroje e dizenjuar me teknologjine e fundit te prerjes. Tehet jane te ndertuara nga titani i cilesise maksimale. Ideale per heqjen e qimeve ne pjese te ndryshme te trupit dhe fytyres. Mundeson heqje te shpejte, te sigurt dhe higjenike.
 • Projektuar per heqjen dhe largimin e qimeve te veshit dhe hundes, modelimin e mjekres dhe largmin e qimeve ne zonat te ndryshme te trupit. Ne paketim vjen me 3 lloje kokash, me precizion te larte qe mundesojne modelimin dhe heqjen e mustaqeve sipas deshires.
 • Me funksion TURBO, per heqjen e plote edhe te qimeve me te trasha
SKU: makine rroje-gemei-gm580 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat