,

Genuine Lenovo K900 Battery – Cilesi Premium Modeli BL207


1,090L

 LENOVO K900 – Battery

Genuine Lenovo K900 Battery – Cilesi Premium Modeli BL207

  • Mund te zevendesoje baterine e vjeteruar ose te perdoret si rezerve ne momentin qe bateria juaj po mbaron. Keshtu nuk humbisni asnje thirrje telefonike te rendesishme
  • Kapaciteti: 2500mAh
  • Tensioni: 3.8V
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Nuk konsumohet shpejt edhe nese e perdorni per nje kohe te gjate
  • Rezistente ndaj konsumit dhe ndryshkut
  • 100% Origjinale dhe jetegjate
  • Certefikuar nga CE

Rekomandohet qe para instalimit te saj te shihni nje video TUTORAL ne Youtube, mbi hapat dhe menyren e instalimit.

SKU: bateri-lenovo-k900 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat