,

H96 Mini Android HD TV Box – Smart TV Bli Online


Karakteristikat kryesore

 • Sistem Android 7.1 per perpunimin e shpejte dhe te qendrueshem te te dhenave
 • Teknologji HDR10 për imazhin 4K UHD
 • Nderfaqja HDMI dhe AV per t’u lidhur me ekran te ndryshem
 • F 2.4GHz / 5GHz WiFi dhe Bluetooth 4.0 V per qasje te shpejte ne rrjet dhe kontroll te lehte
 • Telekomanda mundesohet nga dy bateri AAA
 • RAM: 2G
 • ROM: 16G
 • Versioni Bluetooth: 4.0 V
 • Versioni HDMI: 2.0
 • Sistemi Bit: 64 Bit
 • Formati Audio : AAC,FLAC,MP3,OGG,WMA
 • Format  Video: AVI,DAT,H.264,H.265,ISO,MKV,MOV,MPEG,MPEG-4,VP9 Profile-2,WMV
 • Formati i Fotove: BMP,GIF, JPEG, JPG, PNG, TIFF

4,490L

H96 Mini Android HD TV Box – Smart TV Bli Online

H96 Mini Android HD TV Box – Smart TV Bli Online

Alogic S905W

Vjen me CPU S905W i cili eshte nje chipset Quad Core me nje performance te larte. Njihet boterishte per shpejtesi maksimale deri ne 1.5GHz. Funksionimi i aplikacioneve nuk do te jete te pajisjet e tjera kaq cilesore.

Njerezit fare lehte mund te shijojne lojera te ndryshme me ane te RAM 2Gb dhe ROM 16GB.

Shmderroni televizorin tuaj ne nje Smart TV sa hap e mbyll syte. Cdo gje qe gjendet ne internet tashme do te shfaqet ne nje ekran me te madh. Pamje e qarte, audio cilesore dhe e paster per nje eksperince te mahnitshme ne shtepine tuaj me kete android tv box.
Filmat me te fundit, hitet me te reja, lojerat me te fundit do te shfaqen ne ekranin e televizorit tuaj per t’ju mbajtur me ore te tera gozhduar para tij.

Android 7.1.2 Nougat
Sistemi operativ Android i favorshem per performance, siguri dhe besueshmeri transmetimi.

Android Box me pamje te qarta dhe cilesi maksimale e figures dhe zerit

Kthejeni shtepine tuaj ne nje kinema reale dhe shihni filmat tuaj te preferuar, ndeshjet sportive dhe gjithcka keni ne smartphone, ne ekranin e madh te televizorit

Te gjitha ne HD

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: H96 Mini-Android HD TV Box Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Android TV Box

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat