, ,

Hard Disk Toshiba – Canvio Basics 2TB

Toshiba

Ruajtes te dhenash.

Kompakte ne perdorim.

Perfekt per ruajtjen e te dhenave.

E aksesueshme ne cdo moment.

Suporton shumicen e markave te laptove edhe PC-ve.

7,900L9,900L

HARD DISK TOSHIBA – CANVIO BASICS 2 TB

Hard Disk Toshiba eshte ruajtes shume i mire per te dhenat tuaja te cilat deshironi t’i keni te aksesueshme ne cdo moment pa qene nevoja te merrni laptopin tuaj perhere me vete.

Me te ju i ndaloni të tjerët të kenë qasje në të dhënat tuaja me programin e tij të sigurisë , i cili ju lejon të siguroni gjithçka me një fjalëkalim.

Ai gjithashtu rezervon skedarët dhe dosjet tuaja automatikisht ne menyre që të dhënat tuaja të jenë gjithmonë të rezervuara.

Disku superton : Windows XP, Windows Vista, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows 2000, Linux, Windows 10.

Disku vjen me teknologjinë më të fundit USB 3.0 që është shumë më e shpejtë se USB 2.0, duke lejuar transferim më të shpejtë për të organizuar skedarët tuaj.

Canvio Basics janë perfekte për ruajtjen e të dhënave, muzikës, fotove.

Ato janë ideale për të ruajtur të dhënat tuaja kudo që të shkoni.

SPECIFIKATToshiba Canvio Basics iBuy al

Lidhja me : USB 3.0 (e përputhshme me USB 2.0)

Shkalla maksimale e transferimit ~ 5,0 Gbps.

Ngjyra e disponueshme – e zeza.

Kapacitetet në dispozicion – 2TB, 1TB, 500 GB.

Fuqia – 900 mA

Përmasat –  119 x 79 x 20,5 (mm).

Lehtesi perdorimi.

Lidhja : USB 3.0

Disku: HDD.

Mbrojtja e fjalëkalimit: Po

Bli Online ne iBuy-al – Transport ne te gjithe Shqiperine.

SKU: Toshiba-Canvio-Basics-Hard-Drive Kategori: , ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Toshiba

color

Black

LLoji

Ruajtes i te dhenave

Kapaciteti

1 TB, 2TB

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat