,

Helikopter Loder- Per femije – Bli Online

Te ndryshme

1,190L

HELIKOPTER LODER – PER FEMIJE 

Lodër per femijet ne forme helikopteri policie me drita dhe muzikë.

Helikopter lodër me drita dhe zë, ai gjithashtu lëviz në drejtime të ndryshme.

Përmasat jane afërsisht 22 x 24 x 14 cmlodra per femije helikopter bli online ibuy al

Punon me 3 bateri AA.

E përsosur si një dhuratë për ditelindje femijesh , Krishtlindje apo festa te tjera.

 

 

 

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010050 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

color

Blu & White

LLoji

loder per femije

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat