,

High Quality Bluetooth Speaker – Boks me Bluetooth Awei


3,390L

Boks me Bluetooth – AWEI Y210

High Quality Bluetooth Speaker – Boks me Bluetooth Awei

 • Bass i fuqishem dhe tingull i qarte
 • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth
 • Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepie
 • Brandi: Awei
 • Modeli: Y210
 • Bass i fuqishem dhe tingull i qarte
 • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth
 • Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepie
 • Dizjan elegant
 • Lidhje me Bluetooth, AUX, karte micro
 • Versioni i Bluetooth-it: 4.2 V
 • Distanca e lidhjes: 10 metra
 • Tensioni ne dalje: 3.7 V
 • Rezistent ndaj renies
 • Kapaciteti i baterise: 2000 mAh
 • Koha e perdorimit: 4-8 ore
 • Koha e karikimit: 2 ore
 • Standby: 400 ore
 • Me mikrofon HD te integruar
 • Fuqia: 2 x 3 Watt
 • Butona kontrolli per muziken dhe volumin
 • Mbajtese specifike per boksin
 • Ngjyra: E zeze, e verdhe, e kuqe, blu
SKU: boks me bluetooth-avei-y210 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat