,

Hot Glue Gun – Pistolete elektrike per ngjitje

Te ndryshme

890L1,490L

HOT GLUE GUN – PISTOLETE ELEKTRIKE PER NGJITJE

E pershtatshme per punime artistike, artizanale, izolime dhe mbushje.

Perdoret per ngjitjen e drurit, plastikes, kartonit, xhamit, qeramikes, gurit, textileve, tapave, lekures dhe metalit.

E sigurt ne perdorim , nuk jeni te rrezikuar per tu djegur.

Me fuqi 20 Watt, vjen ne ngjyren blu.

Ju mund ta perdorni ate gjithashtu rregullimin e nje pjese te thyer te mobiljeve, kornizave, pllakave, lodrave apo suvenireve artistike.

E pershtatshme per perdorim ne shtepi, apo ambiente pune.

Mjafton te vendosni shufren e silikonit dhe ta vendosni ne prize, pistoleta elektrike do filloje te shkrije shufren duke e kthyer ate ne nje ngjites te forte dhe shume praktik.

Pajisje e sigurte per ngjitje objektesh

Shkrirja e menjëhershme e ngjitësit nxehet për 2-5 minuta, duke kursyer kohën tuaj.

Perdoret me shufra silikoni, të cilat janë ngjitës super të fortë.

Siguri dhe fikje automatike ne momentin e mbinxehjes, me modalitetin e dritës LED e bën mini armën me ngjitës më të sigurt.

Ngjitje me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme 20 vat është e shkëlqyeshme për ndërtimin dhe riparimin e objekteve.

Karakteristika:pistolete elektrike hot gun bli online ibuy al

Material ekologjik, pa substanca te demshme.

Hapesire per vendosje silikoni.

Punon me elektricitet.

Mbrojte ndaj mbinxjehjes.

 

 

 

 

 

 


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al!

 

SKU: pistolete-elektrike Kategori: ,
brands

Te ndryshme

LLoji

10 shufra silikoni, 20 shufra silikoni, pistolete elektrike

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat