,

HTC One M10 Battery Replacement – New Standard Li-Ion


1,090L

HTC One M10 – Battery

HTC One M10 Battery Replacement – New Standard Li-Ion

 • Ideale per te gjithe personat qe e kane telefonin pjese te rendesishme te punes se tyre
 • Kohezgjatje maksimale
 • Zgjedhja me e mire per te nderruar ose zevendesuar baterine ekzistuese te telefonit tuaj
 • Material ekologjik dhe cilesor
 • Sinkronizohet ne menyre perfekte me telefonin
 • E qendrueshme dhe rezistente
 • Bordi PCM siguron mbrojtje nga mbingarkesa, shkarkimi, qarku i shkurter
 • Mbrojtja e dyfishte IC parandalon mbingarkimin dhe siguron jetegjatesi
 • Jetegjatesi dhe cilesi e garantuar nga ROHS dhe CE
 • Lloji i baterise: Li-ion
 • Kapaciteti: 3000 mAh
SKU: bateri- HTC-One M10 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat