,

HTC One M8 Small Flex Battery – Versioni origjinal ne shitje


 • Lloji i baterise:Li-ion me lende te grades A++
 • Kapaciteti: 3000 mAh
 • Tensioni:3.85V
 • Certefikime:CE/RoHS
 • Material: Ekologjik

1,090L

HTC One M8 – Battery

HTC One M8 Small Flex Battery – Versioni origjinal ne shitje

 • E qendrueshme dhe rezistente
 • Karikohet shpejt dhe zgjat gjithe diten
 • Zgjedhja me e mire per te nderruar ose zevendesuar baterine ekzistuese te telefonit tuaj
 • Mbrojtje e dyfishte IC qe siguron jetegjatesi dhe parandalon mbingarkimin
 • Material ekologjik, cilesor dhe miqesor me mjedisin.
 • Ne te njejtat dimensione si bateria e meparshme, duke u sinkronizuar ne menyre perfekte me telefonin tuaj
 • Jetegjatesi dhe cilesi e garantuar nga ROHS dhe CE
 • Lloji i baterise: Li-ion, ndertuar me materiale te cilesise A
 • Kapaciteti: 3000 mAh
 • Bordi PCM siguron mbrojtje nga mbingarkesa, shkarkimi, qarku i shkurter etj
SKU: bateri- HTC-one M8-small flex Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat