,

Huawei P7 New Battery – Versioni Origjinal ne shitje


990L

Huawei P7 – New Battery

Huawei P7 New Battery – Versioni Origjinal

  • Projektuar per telefonat Huawei P7
  • Ideale per personat qe e perdorin gjate telefonin e tyre, sidomos per arsye pune
  • Mund te zevendesoje baterine e vjeteruar ose te perdoret si rezerve ne momentin qe bateria juaj po mbaron. Keshtu nuk humbisni asnje thirrje telefonike te rendesishme
  • Kapaciteti: 2460 mAh
  • Tensioni: 3.8 V
  • Jetegjate. Nuk konsumohet shpejt edhe nese e perdorni per nje kohe te gjate
  • Rezistente ndaj konsumit dhe ndryshkut
  • Lloji i baterise: Li-Polymer
SKU: bateri-huawei-P7 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat