,

Huawei P8 Lite Battery – Bateri Origjinale 2200 mAh


990L

Huawei P8 Lite Battery

Huawei P8 Lite Battery – Bateri Origjinale 2200 mAh

 • Luani, degjoni muzike, shihni video dhe realizoni telefonata pa u shqetesuar per konsumin e baterise
 • Mund te zevendesoje baterine e vjeteruar ose te perdoret si rezerve ne momentin qe bateria juaj po mbaron.
 • Nuk humbisni asnje thirrje telefonike te rendesishme
 • Ideale per personat qe e perdorin telefonin edhe per arsye profesionale
 • Kapaciteti: 2200 mAh
 • Rezistente ndaj konsumit dhe ndryshkut
 • 100% Origjinale
 • Certefikuar nga CE, FCC dhe RoHS
 • Lloji i baterise: Li-ion
 • Tensioni: 3.8V
 • REKOMANDIM ! Keshillohet qe vendosja dhe heqja e kesaj baterie te behet nga persona qe njohin teknikat e nderrimit te baterive
SKU: bateri-huawei-P8 lite Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat