,

Huawei Y6 Compact Battery – Versioni origjinal ne shitje


990L

Huawei Y6 Compact – Battery

Huawei Y6 Compact Battery – Versioni origjinal

  • Mban telefonin plot me bateri atehere kur keni me shume nevoje
  • Versioni me i mire per te zevendesuar baterine e vjeteruar ose te demtuar
  • E integruar ne brendesi me michrocip i cili parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine
  • Flisni ne telefon, luani lojrat qe deshironi, degjoni muzike pa u shqetesuar per baterine dhe harxhimin e saj
  • Rimbushet shpejt
  • Kapaciteti: 2200 mAh
  • Lloji i baterise: Li-ion Polymer
  • Tensioni: 3.8 V
  • Certefikuar nga CE, RoHS dhe FCC
SKU: bateri-huawei-Y6 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat