, ,

Huggle Pets Hoodie – Veshje per femije


1,990L

HUGGLE PETS HOODIE – VESHJE PER FEMIJE

Huggle Pet Hoodies janë kafshët e reja argëtuese prej pelushi që shndërrohen në një bluzë komode të madhe me kapuç!

Kombinoni ngrohtësinë e një batanije të rehatshme me figurat e preferuar te animuara të fëmijës suaj.

Fëmijët tuaj do t’i pëlqejnë këto Huggle Pet Hoodies të ngrohta dhe të rehatshme që perdoren si loder argetuese por dhe veshje e ngrohte njekohesisht.

Hoodietpër fëmijë janë të shkëlqyera për udhëtime  dhe për t’u përdorur si jastëk makine.

E përsosur për  aktivitetet në natyrë dhe për qetësim.

Fëmijët tuaj do të qëndrojnë të ngrohtë dhe komod ne mënyren me argëtuese me kafshët loder.

Veshjet janë një madhësi e përshtatshme për të gjitha masat, kështu që është e pershtatshme për fëmijë
të çdo moshe.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Huggle Pets Hoodie - Veshje per femije Kategori: , ,
color

Blue, Green, Pink, Purple

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat