, ,

Ibrik elektrik DSP KK 1124


2,790L

IBRIK ELEKTRIK  DSP KK 1124

Ibriku elektrik DSP KK1124 është një pajisje teper funksionale për kuzhinën tuaj.

Me dorezë shumë të rehatshme dhe dizajn ergonomik do të vlojë ujin sa më shpejt që të jetë e mundur dhe menjëherë mund të shijoni një filxhan çaj aromatik, ose kafe.

Ky ibrik është shumë  komod, i projektuar me një dizajn shtëpie. Përdorimi i cajnikut është absolutisht i sigurt – gryka e tij është projektuar posaçërisht për të eleminuar rrjedhjet.

Elegant dhe i lehtë për t’u përdorur DSP KK1124, do të shtojë edhe më shumë rehati dhe thjeshtësi në jetën tuaj.

Me filtër. Mbyllje automatike / manuale dhe mbrojtje nga vlimi.

Karakteristika:

Prodhuesi: DSP

Modeli: KK-1124

Vëllimi: 1,2 (l)

Konsumi i energjisë: 1850-2200 (W)

Materiali: Çelik inox

Treguesi i funksionimit: Po

Ndërprerja automatike në mungesë të ujit: Po

Rotacioni 360 gradë


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: DSP KK 1124 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat