iPhone 11 – SmartPhone Best Price Shitje Online


Ka dale ne treg ne 25 tetor 2019

Super teknologji dhe dizanj unik

Parametra te fuqishem dhe aplikacione inovative

1 vit Garanci

85,400L

iPhone 11 – SmartPhone Best Price Shitje Online

iPhone 11 – SmartPhone Best Price Shitje Online

Permasat

 • Gjatesia: 150.9 mm
 • Gjeresia: 75.7 mm
 • Lartesia: 8.3 mm
 • Pesha: 194.0 gr

Ekrani

 • Lloj shfaqje: Liquid Retina IPS LCD capacitive touchscreen
 • Numri i ngjyrave: 16M
 • Rezolucioni: 828 x 1792 pixels, 19.5:9 ratio
 • Madhësia e ekranit: 6.1 inç
 • Densiteti i pixels: 326 pixel

Lidhjet

 • 2G: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
 • 3G: HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100
 • 4G: LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 11(1500), 12(700), 13(700), 17(700), 18(800), 19(800), 20(800), 21(1500), 25(1900), 26(850), 28(700), 29(700), 30(2300), 32(1500), 34(2000), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500)
 • WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, dual-band, hotspot
 • Bluetooth: 5.0, A2DP, LE
 • NFC: Po
 • USB: 2.0, proprietary reversible connector

Kamera

 • Rezolucioni i Kamerës Parësore: 828 x 1792 pixels
 • Tiparet e Kamerës Parësore: Quad-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama)
 • Cilësia e Videos: Quad-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama)
 • Rezolucioni i Kamerës Dytësore: 12 MP, f/2.2, 23mm
 • Cilësia e Videos Dytësore:2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120fps

Mënyra e përdorimit

Me prekje: Po

Karakteristika te tjera

 • Sistemi operativ: iOS 13
 • Procesori: Apple A13 Bionic (7 nm+)
 • Modeli CPU: Hexa-core (2×2.65 GHz Lightning + 4×1.8 GHz Thunder)
 • GPU: Apple GPU (4-core graphics)
 • Matës: Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer. Siri natural language commands and dictation
SKU: HI-iPhone 11 Kategori:
LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat