,

iPhone 4s Original Rechargeable Battery – MOXOM Online


1,090L

iPhone 4s – MOXOM Battery

iPhone 4s Original Rechargeable Battery – MOXOM

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefonat iPhone 4s
  • Kapaciteti: 1330mAh – 3.7V
SKU: bateri-moxom-iphone4s Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat