,

K3 NOTE Lenovo Battery – Modeli BL342 ne shitje


Brandi: Lenovo

Modeli: BL342

Dizenjuar per : Lenovo K3 NOTE

Certefikimet: CE

Lloji i baterise: Li-ion

Kapaciteti: 3000 mAh

Tensioni: 3.8 V

Dimensionet: 20 x 10 x 5 cm

Pesha: 47 g

 

1,090L

K3 NOTE Lenovo Battery

K3 NOTE Lenovo Battery – Modeli BL342

Bateria origjinale Lenovo K3 Note eshte e njejta bateri qe ka telefoni juaj ne mometin kur e keni blere. Ajo vjen me te njejtat dimensione dhe kapacitet. Mos u shqetesoni kur bateria ekzistuese eshte drejt fundit. Vendosni kete bateri rezerve dhe shijoni momentin. Ju mund te beni nje telefonate te rendesishme, te luani lojera me intensitet grafik ose te shikoni nje film deri ne fund.

Nese bateria juaj aktuale po shkarkohet shpejt ose nuk po arrin te ngarkohet maksimalisht, ky zevendesim me K3 NOTE do te siguroje qe telefoni juaj te kthehet ne lavdine e tij te meparshme.

  • Qelizat e baterise me cilesi te larte ofrojne besueshmeri dhe jetegjatesi maksimale
  • Qendroni ne kontakt me familjen dhe miqte duke marre nje bateri shtese/rezerve per telefonin tuaj
  • Kjo bateri zevendesuese ka nje mikrochip te integruar qe parandalon mbingarkimin dhe zgjat jeten e baterise
  • E qendrueshme, e lehte dhe ideale per tu marre kudo me vete
SKU: bateri-lenovo-K3 note Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat