, ,

Kabell karikimi Awei CL-118L

Awei

1,100L

KABELL KARIKIMI AWEI CL-118L

Material i forte parandalon lakimin e kabllos, duke rritur jetegjatesine e kabllit, ideal per perdorim te perditshem.

Karikim te panderprere dhe te sigurt te pajisjes, shoqeruar me transferimin e skedareve me shpejtesi te larte, si dhe sinkronizimi i shpejte.

Fisha mundeson njekohesisht trasmetim te dhenash dhe karikim.

Specifikat :

-Modeli: CL-118L

-Gjatesia: 1 meter

-Marka: Awei

-Kabllo me densitet te larte


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

LLoji

kabull

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat