, ,

Kamera sigurie ne forme llambe 360°


4,000L

KAMERA SIGURIE NE FORME LLAMBE

Kamer sigurie pa tela per ambiente te brendshme me ngjyra te plota diten dhe naten.

Gjurmimi i levizjes mbeshtet kamerat e sigurise per te zbuluar me saktesi objektet dhe per t’i gjurmuar automatikisht.

Kamera dhe aplikacioni i brendshem jane te lehta per t’u instaluar, te thjeshta per t’u kontrolluar.

Specifikat :

-Kamer vezhgimi

-Rrotullim horizontal 355° dhe vertikal 90°

-APP i instaluar

-Shikimi i nates

-Punon me prizen e drites E26 / E27.

-Zbulimi i levizjes


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat