,

Karikues Apple Origjinal – USB Type C Apple Quick Charger


6,890L

KARIKUES APPLE ORIGJINAL

Karikues Apple Origjinal – BLI ONLINE me lire se kudo ne iBuy.al

  • Karikoni shpejt dhe ne menyre te sigurt celularin dhe paisjet tuaja
  • Integruar me cip inteligjent,  shperndan rrymen ne menyre te sigurt, te shpejte dhe te qendrueshme
  • I mbrojtur nga tensioni i larte, mbinxehja dhe mbingarkesa ne rrjet. Mund te karikoni telefonin gjate nates, pa u shqetesuar per incidente te papritura
  • Shpejtesi e larte e rimbushjes
  • Suporton te gjitha paisjet e brandit prestigjoz Apple
  • Me fuqi maksimale: 28Watt
SKU: karikues-apple-origjinal-87w Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat