,

Karikues i jashtem – AWEI Power Bank Fast Charger


2 Ngjyra: E zeze/E bardhe

Kapaciteti: 20000 mAh

2,890L

Karikues i jashtem – AWEI P66K

Karikues i jashtem – AWEI Power Bank Fast Charger

  • Praktik per ta marre kudo me vete
  • Karikon telefonin/paisjet e ndryshme kudo qe ndodheni pa qene nevoja per nje prize korrenti. Mjafton te rimbushni kete Power Bank dhe bateria juaj do te jete gjithmone plot
  • Perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perkatese
  • I mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter, tensioni i larte etj
  • Ndertuar nga plastika ABS dhe PC rezistente ndaj nxehtesise dhe konsumit
  • Dizenjuar nga teknologjia e ngarkimit te shpejte
  • Me 2 Porta USB, mund te karikoni 2 paisje njekohesisht
  • Kapacitet i larte: 20000 mAh
SKU: karikues i jashtem-awei-P66K Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat