,

Karikues i perkulur – Baseus Curve Dual Charger 2.4 A Online


Specifika:

2 Porta USB

Permasat: 19.1 x 10.3 x 3.7 cm

Pesha: 141 gr

Suporton: Laptop, Tablet, MP3 Player dhe te gjithe telefonat SMART

 

 

1,090L

Karikues i perkulur – Baseus Curve Dual Charger 2.4 A Online

Karikues i perkulur – Baseus Curve Dual Charger 2.4 A Online

  • Dizanj inovativ, i harkuar dhe me bazament per vendosjen e telefonit teksa rimbushet
  • Praktik ne perditshmeri
  • Vendoseni ne prize dhe karikoni smartphonin permes nje kablli
  • Shpejtesi maksimale
  • Projektuar me 2 porte USB me dalje 2.4 A
  • Mund te karikoni dy paisje njekohesisht
  • Me mbrojtje nga tensioni i larte, mbinxehja, qarku i shkurter dhe mbingarkesa ne rrjet
  • Suporton te gjithe llojet e smartphone-ve: iPhone iPad Samsung Huawei etj

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: karikues i perkulur-baseus Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Karikues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat