,

Karikues magnetik Apple Magsafe

Apple

6,500L

KARIKUES MAGNETIK APPLE

Karikues magnetiki i pershtatshem per serine e iPhone 12 – 14 Pro Max. I pajisur me magnet qe ngjitet ne pjesen e pasme te telefonit tuaj dhe mundeson karikim te shpejte wireless.

Karikues magnetik origjinal nga Apple, Magsafe charger per iphone.

Karikuesi MagSafe ruan perputhshmerine me karikimin Qi, keshtu qe mund te perdoret per te karikuar me vale iPhone 8 ose versione me te reja, si dhe modelet AirPods.

Karikuesi MagSafe e ben karikimin me vale te shpejte. Magnetet e rreshtuar ne menyre perfekte lidhen me iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro dhe ofrojne karikim me te shpejte me vale deri ne 15 W.

Specifikat :

-Dizajn mahnites, elegant

-Karikimi i shpejte deri ne 15 W

-Rreshtimi i persosur magnetik

-E perputhshme me karikimin Qi


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: h232304 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Karikues me WiFi

brands

Apple

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat