,

Karikues Makine 2 ne 1 Remax – Bluetooth Headphones


2,290L

Karikues Makine + Kufje me Bluetooth Remax T11

Karikues Makine 2 ne 1 Remax – Bluetooth Headphones Porosit Online ne iBuy.al me lire se kudo tjeter ne iBuy.al

Karikoni paisjet dixhitale dhe smartphonet ne makine shpejt dhe ne menyre te sigurt

Remax T11 eshte nje kombinim i persosur sepse ofron 1 kufje me Bluetooth, karikuesin e pershtatur per makinat dhe porten e dyfishte te ngarkimit. Ju mund te karikoni dy paisje njekohesisht

Me shpejtesi makismale te rimbushjes, ai eshte i sigurt dhe nuk e demton baterine e celularit

Kufjet Bluetooth ju japin mundesi te drejtoni automjetin te sigurt, ju mund te flisni ne telefon edhe kur jeni ne timon. Mjafton te vendosni ne vesh kufjen e lidhur me telefonin permes modalitetit Bluetooth

Bluetooth: 4.0 V

Distanca e lidhjes: 10 metra

Me cip inteligjent i cili garanton efikasitet ne efikasitet ne transmetimin e te dhenave, konsum te ulet te energjise, teknologji per anulimin e zhurmes, tinguj te paster dhe me cilesi te larte.

Me kufje te rehatshme dhe qe nuk krijon bezdi ne vesh edhe nese e mbani gjate gjithe rruges.

SKU: karikues makine-remax-t11 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat