,

Hoco Car MP3 Player – Karikues per telefonin – Online


KARAKTERISTIKA

 • Marka: HOCO
 • Modeli: E45
 • Ngjyra: E zeze
 • Versioni i Bluetooth: 4.2 V
 • Distanca e llidhjes Bluetooth: 10 m / 32.81 ft
 • Distanca e Lidhjes FM: 5 m / 16.40 ft
 • Kapaciteti: USB flash drive <32
 • Nderfaqja: 2 X USB
 • Pesha e produktit: 50 g
 • Madhesia e produktit: 100 X 68 X 44 mm / 3.94 X 2.68 X 1.73
 • Modeli i zbatueshem: iOS / Android
 • Funksionet: Karikim i dyfishtë me 2 USB, mbeshtetje e modalitetit Bluetooth, suport i disk-ut U, suport i kartes TF, ekran LED i ekranit te madh, funksion i nje butoni me altoparlante

1,990L

Hoco Car Mp3 Player – Karikues per telefonin

Karikues per telefonin – Car MP3 Player – Hoco E45 Bluetooth Price – Online

Karikues makine shuem funksional, jo vetem mund te karikoni pajisjet tuaja, por mund te degjoni muzike. Gjithashtu komunikomi me miqte tuaj gjate kohes qe udhetoni fale mikrofonit te integruar ne te.
Suporton karte memorje, per te luajtur ne kete menyren muziken e zgjedhur nga vete ju. Tinguj te paster dhe audio e qarte pa zhurma.
Ndizni stereo ne makinen tuaj, akordoni frekuencen njesoj si Mp3 Player i makines suaj dhe mjafton te shtypni butonin play.
Pajisja merr energji nga cigarja e makines suaj. Deri ne distancen 10 metra ajo do te qendroj e lidhur me telefonin tuaj.

Cilesite |

Karikoni shpejt telefonin tuaj

Realizoni biseda telefonike pa duar, fale mikrofonit te integruar ne paisje

Hoco Car mp3 player me ekran dixhital

Audio e paster dhe super e qarte

Dizanj modern dhe i pershtatshem per cdo automjet

Degjoni muziken me te mire dhe shijoni udhetimet e gjata

Specifikat 
Marka: Hoco
Modeli: E45
Ngjyra: E zeze
Modeli Bluetooth: V4.2
Distanca e transmetimit Bluetooth: 10 Metra
Distanca e Transmetimit FM: 5 metra
2 Porta USB
Pesha: 50g
Suporton pajisjet iOS/Android
Funksionet: Car mp3 player me dy porta USB, lidhje bluetooth, karte memorje, ekran LED, nje buton per thirrje telefonike.

Porosit Online ne iBuy.al | Car Mp3 Player Price

SKU: Karikues makine dhe MP3 Player-Hoco-E45 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Karikues me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat