,

Karikues Makine LED – Hoco Car Charger Led Smart Light


890L

Karikues Makine LED – Hoco

Karikues Makine LED – Hoco Car Charger Led Smart Light Porosit tani Online ne iBuy.al

Me dy porta USB, karikoni njekohesisht dy paisje ose smartphone. Dizenjuar per karikimin e te gjitha paisjeve dixhitale dhe telefonave celulare SMART.

Dizanj modern i pershtatshem per te gjitha llojet e automjeteve dhe me permasa te vogla per tu marre kudo me vete.

Me sistem sigurie dhe cip te integruar qe shperndan rrymen ne menyre te shpejte dhe efikase

I rrethuar nga drita LED dhe me material rezistent ndaj nxehtesise dhe alizah alumini

SKU: karikues makine-hoco-LED Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat