,

Karikues makine me 2 porta – Remax USB Port Car Charger


990L

Karikues makine – Remax RC-C205

Karikues makine me 2 porta – Remax USB Port Car Charger – Porosit tani me cmimin me te mire ne treg ne iBuy.al

  • Rimbushni me bateri dy paisje njekohesisht
  • Praktik ne perditshmeri
  • Vendoseni ne prize dhe karikoni smartphonin permes nje kablli
  • I shpejte
  • Projektuar me 2 porte USB
  • Mund te perdoret edhe si cekic ne raste emergjente, per te thyer xhama, dritare, qelq etj
  • Me mbrojtje nga tensioni i larte, mbinxehja, qarku i shkurter dhe mbingarkesa ne rrjet
  • Suporton te gjithe llojet e smartphone-ve, tableteve dhe paisjeve te tjera dixhitale
SKU: karikues makine-remax-RCC205 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat