-17%
,

Karikues per makine – Car MP3 Player X22


KARAKTERISTIKA

1. Versioni Bluetooth: V3.0 + EDR
2. Përgjigja e frekuencës: 20-20KHz
3. Tensioni: 5V +/- 0.5
4. Rryma e punes: 45mAh (Max)
5. Rryma e gatishmerise: 25mAh (Max)
6. Frekuenca: 2.402-2.480Ghz
7. Prodhimi RF: 4dBm
8. FM: 87.5-108.0Mhz
9. Distanca efektive: 5m
10. Porte USB të dyfishte: 3.1A 1.0A

990L 1,190L

Karikues per makine – Car MP3 Player X22

Karikues makine me Bluetooth dhe MP3 Player X22 – Bli Online

Transmetim FM me frekuence te plote te teknologjise pa kabllo. Jo vetem karikim i telefonit tuaj por dhe shume funskione te tjera vijne me kete produkt shume funskionale. Suproton karte memorje per te degjuar muziken qe ju deshironi. Lexim i shpejte i karte se memorjes dhe lidhje e qendrueshme Bluetooth.

Mundeson audio te paster me dekodim te larte, pa humbje te tingujve. Shijoni ritmet me te reja muzikore. Teknologjia CVC e adaptuar per te zvogleuar zhurmen dhe tingullin e eres, ne menyre qe zeri te jete sa me i qarte. Biseda telefonike pa qene e nevojshme mbajtja e telefonit prane.

Produkt i azhornuar me versionin e ri Bluetooth 5.0, teknologji e re nderthurur me jetegjatesine e produktit.
Karikues makine me ekran LED shfaq frekuencat.

Cilesite

Karikoni shpejt telefonin tuaj

Realizoni biseda telefonike pa duar, fale mikrofonit te integruar ne paisje

Ekran dixhital

Audio e paster dhe super e qarte

Dizanj modern dhe i pershtatshem per cdo automjet

Degjoni muziken me te mire dhe shijoni udhetimet e gjata

Specifikat
Modeli Bluetooth: V5.0
Porta USB 2.0
Ekran LED
Transmetim Audio i avancuar
USB output: 5V/3.1A
Kapaciteti i kartes se memorjes: 32GB
Karikues me distance te transmetimit: 10 metra
Materiali: ABS
Ngjyra: E zeze

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Karikues makine me Bluetooth dhe MP3 Player-X22 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Karikues me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat