,

Karikues makine me ekran – Hoco Dual Port Car Charger


1,290L

Karikues makine me ekran – Hoco Z22

Karikues makine me ekran – Hoco Dual Port Car Charger bli Online me lire se kudo ne iBuy.al

Karikoni telefonin ne makine shpejt dhe ne menyre te sigurt. I pajisur me 2 porta USB, ju lejon te rimbushni 2 paisje ose smartphone njekohesisht.

I dizenjuar per cdo lloj automjeti dhe i pershtatshem per te gjitha paisjet dixhitale dhe telefonat celulare SMART.

I shpejte dhe me sistem te sigurt nga qarku i shkurter, mbinxehja dhe tensioni i larte

Me ekran dixhital qe tregon kalimin e rrymes gjate kohes se rimbushjes se paisjeve.

SKU: karikues makine-hoco-z22 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat