,

Karikues Makine me koke te levizshme – Baseus Shake Head


1,090L

Karikues Makine – Baseus Shake Head

Karikues Makine me koke te levizshme – Baseus Shake Head Bli online me cmimet me te mira ne treg ne iBuy.al

Karikoni telefonin ne makine shpejt dhe ne menyre te sigurt. I pajisur me 2 porta USB, ju lejon te rimbushni me bateri 2 paisje ose smartphone ne te njejten kohe.

Projektuar per cdo lloj automjeti dhe i pershtatshem per te gjitha paisjet dixhitale dhe telefonat celulare SMART.

Material rezitent ndaj temperatures, mbinxehjes dhe tensionit te larte. I integruar me cip inteligjnt qe ben te mudur shperndarjen e rrymes ne menyre efikase dhe te shpejte

I pajisur me ekran dixhital qe shfaq ne cdo kohe sasine e energjise qe kalon ne paijset dixhitale

Koka e karikuesit mund te rrotullohet deri ne 360 grade dhe mund te pozicionohet ne cdo drejtim

SKU: karikues makine-baseus-shake head Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat