,

Car Charger – Mp3 Player Q15 me 3 porta USB – Bli Online


  • Karikim super i shpejte me tre porta USB, karikoni 3 telefona ne te njejtin kohe me portat per telefonat me fishe Type C, Apple dhe Android
  • Flisni ne telefon pa qene nevoja ta mbani ate ne dore, suporton lidhjet telefonike pa duar
  • Distanca e lidhjes me Bluetooth 10-15 metra
  • Versioni i Bluetooth-it 5.0 V
  • Kompabilitet Universal, i pershtatshem per te gjitha makinat
  • Projektuar per muzike me cilesore dhe eksperienca telefonike
  • Mund te lidhet me pajisje te ndryshme muzikore

1,500L

Car Charger Mp3 Player Q15

Car Phone charger MP3 Player Q15 – 3 porta USB Online

Karikues makine cilesor per telefonin tuaj. Kujdesuni qe bateria e telefonit tuaj te jete gjithmone e karikuar per tu gjendur prane jush ne cdo rast. Me 3 porta usb, ju lejon qe te karikoni 3 pajisje njekohesisht per ju dhe shoqeruesit tuaj te udhetimit. Karikues i  cili mendon per ju. Car mp3 player mundeson nje fishe per iphone, nje per samsung dhe nje type C. Ne makinen tuaj nuk do te mungoje asgje. Karikim i shpejte dhe i sigurte, me mbrojte nga mbinxehja dhe demtimi i pajisjes suaj.

Degjoni muziken tuaj te preferuar dhe beni udhetimet tuaja me kuptimplota. Tingujt te paster dhe pa zhurme shqetesuese. Gjithashtu mund ta perdorni per te realizuar biseda telefonike nderkohe qe perqendrimi juaj maksimal eshte ne drejtimin e automjetit.
Dizajni i tij ergonometrik dhe ngjyra e zeze e bejne te pershtatshem per cdo makine. Car mp3 player vendoset ne cigaren e makines nga ku merr energji per te karikuar telefonat tuaj.

Cilesite e tij | 

Karikim i shpejte dhe bateri qe zgjat.

Ideal per udhetime te gjata.

Tinguj te paster dhe cilesi e larte e zerit, ne biseda telefonike.

Car Phone Charger me 3 porta usb, iphone, android dhe type C.

Mbrojtje nga mbinxehja.

 

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Karikues makine + MP3 Player Q15-3 porta USB Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Karikues me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat