,

Karikues makine Universal – Baseus Car Charger ne shitje


Brandi: Baseus

Dimensionet: 58 x 26 x 24 mm

Pesha: 31 gr

Hyrja: DC 12V – 24V

Dalja ne USB1: DC 5V/2.1A

Dalja ne USB2: DC 5V/2.1A

I certefikuar nga: CE, FCC dhe RoHS

 

 

990L

 Karikues makine Universal

Karikues makine Universal – Baseus Car Charger shitet me cmimin me te lire ne treg ne iBuy.al

  • Karikoni dy pasije njekohesisht ne makinen tuaj
  • Dizenjuar per te gjitha llojet e automjeteve
  • Pajisur me driten LED ne te dyja portat, per perdorim te thjeshte ne erresire
  • Integruar me nje cip inteligjent qe zbulon dhe shperndan automatikisht fuqine e kerkuar
  •  I shpejte
  • I sigurt nga tensioni i larte, mbinxehja dhe mbingarkesa ne rrjet
  • Pershtatur per te gjithe smartphonet, tabletet dhe paisjet e tjera me porte USB
  • Ne permasa te vogla, por me fuqi maksimale
SKU: karikues makine-universal-baseus Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat