,

Karikues mbajtes telefoni – Baseus USB Type C HUB Docking


7,190L

Karikues mbajtes telefoni – Baseus HUB DOCKING

Karikues mbajtes telefoni – Baseus USB Type C HUB Docking – ne shitje online ne iBuy.al me cmimet me te favorshme

Adaptori Baseus Hub Docking vjen ne formen e mbajtesit te telefonit dhe perfshin hapesire per: karten TF, karten SD, 2 porta USB 2.0, 1 porte USB 3.0.

I ndertuar nga aliazhi i aluminit dhe materiali ABS, ky adaptor eshte rezistent ndaj renies, kosnumit dhe nxehtesise.

Me shpejtesi te larte te trasmetimit te te dhenave

Mund te lidhet me aksesore te jashtem si tastiera, mouse, Card Reader, Gamepad, Hard disk drive etj

Me fuqi maksimale 15 Watt, ky adaptor suporton te gjitha paisjet me fshen Type C

Mund te lidhni telefonin me laptopin permes portes HDMI.

Suporton: Huawei Mate 20/Pro, Huawei Mate 10/Pro, Samsung S10/10+ dhe te tjera paisje me fishen Type C

SKU: karikues-baseus-hub docking Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat