, , ,

Karikues me 2 porta USB – Baseus 2.1 A Fast Charger Online


Specifika

Brandi: Baseus
2 Porta USB
Materiali: Plastike ABS + PC
Pesha: 40g
Permasat: 70 x 40 x 20mm
Ngjyra: E bardhe

 

790L

Karikues me 2 porta USB – Baseus 2.1 A Fast Charger Online

Karikues me 2 porta USB – Baseus 2.1 A Fast Charger Online

  • Rimbushni me bateri dy paisje njekohesisht
  • Praktik ne perditshmeri
  • Vendoseni ne prize dhe karikoni smartphonin permes nje kablli
  • Shpejtesi maksimale
  • Projektuar me 2 porte USB me dalje 2.4 A
  • Mund te karikoni dy paisje njekohesisht
  • Me mbrojtje nga tensioni i larte, mbinxehja, qarku i shkurter dhe mbingarkesa ne rrjet
  • Suporton te gjithe llojet e smartphone-ve: iPhone iPad Samsung Huawei etj

Porosit Online ne iBuy.al

Pesha0.2 g/kg
LLoji

Karikues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat