, ,

Karikues me 2 porta USB – Konfulon C16 Fast Charger


Specifika

Brandi: Baseus
Modeli:C16
Materiali: Plastike ABS + PC
Pesha: 40g
Permasat: 61 x 44 x 25.8 mm
Ngjyra: E bardhe

690L

KARIKUES ME 2 PORTA USB

Karikues me 2 porta USB – Konfulon C16 Fast Charger Bli Online ne iBuy.al

  • Rimbushni me bateri dy paisje njekohesisht
  • Praktik ne perditshmeri
  • Vendoseni ne prize dhe karikoni smartphonin permes nje kablli
  • Shpejtesi maksimale
  • Projektuar me 2 porte USB me dalje 2.4 A
  • Mund te karikoni dy paisje njekohesisht
  • Me mbrojtje nga tensioni i larte, mbinxehja, qarku i shkurter dhe mbingarkesa ne rrjet
  • Suporton te gjithe llojet e smartphone-ve: iPhone iPad Samsung Huawei, HTC, LG, Sony etj
SKU: karikues-konfulon-C16 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Karikues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat