,

Karikues me 3 Porta Universal – Baseus Mirror Travel Charger


1,290L

KARIKUES ME 3 PORTA UNIVERSAL

Karikues me 3 Porta Universal – Baseus Mirror Travel Charger porosit Online me lire se kudo tjeter ne iBuy.al

Rimbushni me bateri 3 smartphone ose paisje dixhitale ne te njejten kohe dhe me shpejtesi maksimale

Baseus Mirror Travel Charger eshte i sigurt gjate nates dhe i mbrojtur nga tensioni i larte, qarku i shkurter dhe mbi mbinxehja

Dizenjuar me ekran dixhital qe tregon kalimin e rrymes elektrike ne cdo moment. Ideal per tu marre kudo me vete, me material ekologjik dhe rezistent ndaj nxehtesise

Universal, pershtatet me te gjitha paisjet dixhitale dhe telefonat celulare SMART.

SKU: karikues-3 porta-baseus-mirror travel Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat