,

Karikues me magnet per Apple – Apple MagSafe charger

Apple

1,800L

KARIKUES ME MAGNET PER APPLE – APPLE MAGSAFE CHARGER 

Karikuesi MagSafe per nje karikim te shpejte dhe te sigurt.

Magnetët e rreshtuar në mënyrë të përkryer ngjiten lehtesisht me pajisjen tuaj celular.

Ky karikues eshte i pershtatshem me iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11, iPhone SE (gjenerata e 2-të), iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus.

Përvoja e shtrirjes magnetike vlen vetëm për modelet iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro.

Karikuesi MagSafe eshte i pershtatshem me karikimin Qi, kështu që mund të përdoret për të karikuar dhe modelet AirPods ashtu si cdo ngarkues Qi i certifikuar.

Bejeni tuajin kete karikues, per te mos e demtuar porten hyrese te celularit tuaj me karikueset me kabell.


Bli online dhe sigurt vetem ne iBuy.al

SKU: karikues-me-magnet-magsafe Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Apple

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat