,

Karikues me Wireless – Moxom Wireless Touch LED Charger


3,490L

Karikues me Wireless – MOXOM KH-62

Karikues me Wireless – Moxom Wireless Touch LED Charger – Bli online ne iBuy.al me super cmime dhe cilesi te garantuar

Karikoni 5 smartphone ose paisje dixhitale njekohesisht – Me 4 porta USB dhe 1 lidhje karikimi permes WiFi

Super i shpejte dhe me cip inteligjent qe garanton shperndarje efikase dhe te sigurt te energjise.

I mbrojtur nga qarku i shkurter, tensioni i larte dhe mbinxehja – mund te rimbushni paisjet edhe gjate nates pa u shqetesuar per incidente te papritur ne rrjet

Dizanj modern i pershtatshem me cdo ambient te shtepise dhe zyres suaj

Me drite LED qe ndricon ne erresire

Dizenjuar per te gjithe Smartphonet dhe paisjet dixhitale

Material ABS+PC rezistent ndaj nxehtesise

SKU: karikues me wireless-moxom-KH62 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat