Karikues per makine – C106 Car Charger


990L

KARIKUES PER MAKINE – C106 CAR CHARGER

Karikues i shpejtë i makinës USB . Type-C PD

Karikoni smartphonen tuaj edhe duke udhetuar me makine, lehte dhe shpejt.

Hyrja: DC 12 ~ 24V

Dalja: DC5V / 3A & 9V / 3A & 12V / 2.5A & 20V1.5A (MAX: 30W)

I pershtatshem me të gjithë celularët që mbështesin porten hyrese USB.

Ideuar per perdorim ne makine. Rezistent ndaj nxehtesise ne makine.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: CAR-CHARGER-C106 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat