,

Karikues Portativ Remax – Cameroon Power Bank Premium


Kapaciteti: 5000 mAh

Ngjyra:

E gjelber – DarkSeaGreen

E verdhe – Gold

1,490L

Karikues Portativ – REMAX RPL 32 Cameroon

Karikues Portativ Remax – Cameroon Power Bank Premium

 • Rimbush shpejt telefonin dhe paisjet e ndryshme pa nevojen e nje prize me korent
 • Mbron baterine nga rreziqet dhe demtimi gjate rimbushjes se paisjes
 • Me dy porta USB karikon 2 paisje njekohesisht
 • Dizanj i vecante ne forme akulloreje, i pajisur me nje rrip najloni
 • Ndertuar me material rezistent ndaj konsumit dhe nxehtesise
 • I shpejte ne ngarikimin e baterise
 • Kapaciteti: 10000 mAh
 •  Pershtatur per te gjitha llojet e telefonave dhe paisjeve qe disponojne fishen perkatese
 • I sigurt nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter, tensioni i larte etj
 • I vogel dhe praktik, e merrni kudo me vet
 • Cilesi e garantuar nga mekanizma te fuqishem nderkombetare si: CE, FCC, RoHS
SKU: Karikues Portativ-remax-cameroon-RPL32 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat