,

Karte memorie SanDisk Ultra – 128 Gb

Sandisk

4,290L

KARTE MEMORIE SANDISK – 128 GB 

Ideale për smartphone dhe tableta Android. Çertifikuar për të punuar me Chromebook. (Ky produkt është certifikuar për të përmbushur standardet e përputhshmërisë së Google.

Karte memorje e cila  mund te perdoret ne   Mp3 players, PDA, tablete dhe shume pajisje te tjera.

Mbështetje e videove dhe regjistrimit të videos me Full HD.

Kjo MicroSD Card ofron hapesiren me te madhe per ruajtjen e te dhenave apo dhe transferimin e tyre.

Karte memorie qe  mund te perdoret me kompjuteret standard.

Transferimi i te dhenave behet me shpejtesi dhe cilesi te larte.

 


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al

 

SKU: sandisk-128gb Kategori: ,
brands

Sandisk

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat