, ,

Karte memorie SanDisk Ultra – 16 Gb

Sandisk

1,790L

KARTE MEMORIE SANDISK – 16 GB 

Karte me kapacitet të lartë të sigurt dixhital me madhësi mikro.

Me 16 GB kapacitet të ruajtjes së të dhënave, kjo kartë siguron hapësirë të bollshme për foto, video, aplikacione etj. 

Me klasifikimin SD Class 10 dhe Ultra High Speed Class 1, ju përfitoni nga normat e transferimit të të dhënave deri në 98 MB / s. 

Sistem  i integruar për mbrojtjen e shkrimit, qe  parandalon humbjen aksidentale të të dhënave. 

E perputhshme me  aparatet dixhitale dhe lexuesit e kartave.

Karte memorje e cila  mund te perdoret ne   Mp3 players, PDA, tablete dhe shume pajisje te tjera.

Karte memorie qe  mund te perdoret me kompjuteret standard.

Transferimi i te dhenave behet me shpejtesi dhe cilesi te larte.

 


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al

 

brands

Sandisk

Memorja

16GB

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat