Karte memorie SanDisk Ultra – 32 Gb

Sandisk

1,990L

KARTE MEMORIE SAN DISK – 32 G 

Shpejtësia e transferimit deri në 100 MB / S.


Shpejtësitë e transferimit nënkuptojnë që përmbajtja juaj lëviz shpejt duke ju lejuar të lëvizni deri në 1200 fotografi në një minutë.

Karte memorje e cila  mund te perdoret ne   Mp3 players, PDA, tablete dhe shume pajisje te tjera.

Kjo MicroSD Card ofron hapesire e te madhe per ruajtjen e te dhenave apo dhe transferimin e tyre. 

Për sa i përket qëndrueshmërisë, kjo zgjidhje kompakte e kujtesës është e papërshkueshme nga uji, rezistente  nga goditjet dhe e mbrojtur nga rrezet X. 

Transferimi i te dhenave behet me shpejtesi dhe cilesi te larte.

 

SKU: sandisk-32gb Kategori:
brands

Sandisk

Memorja

32GB

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat